Masaüstü Şarj Cihazı ve İstasyonu Süre Uzatmalı

TEK PORT USB GİRİŞ

PARA ATILDIĞINDA ŞARJ SÜRESİNE EKLEME ÖZELLİĞİ

USP PORT SAYESİNDE KOLAY KABLO DEĞİŞİM

ŞARJ DOLUM SÜRESİ DEĞİŞİM İMKANI

ŞARJ DOLUM ÜCRETİ DEĞİŞİM İMKANI

ŞARJ DURUM BİLGİSİ

GÜVENLİ ŞARJ DOLUMU 

SESLİ UYARI DONANIMI 

MUAHASEBE ve HASILAT KONTROL SAYAÇLARI 

ŞARJ STANDI İLE ŞARJ KOLAYLIĞI 

GARANTİ VE TEKNİK DESTEKV
MASAÜSTÜ ŞARJMATİK TEKNİK ÖZELLİKLER

·    TEK PORT USB GİRİŞ
Masaüstü şarj otomatlarımızın üzerinde yer alan 3 uçlu şarj kablosu ile tüm marka modeldeki telefonlarına uyumludur. Hasırlı 2.1 A akım taşıma garantili kablolardır.

·    PARA ATILDIĞINDA ŞARJ SÜRESİNE EKLEME ÖZELLİĞİ
Masaüstü şarj otomatlarımız üst üste para atılması durumunda cihaz için ayarlanan süre kadar sarj süresini uzatır.

·    USP PORT SAYESİNDE KOLAY KABLO DEĞİŞİM
Masaüstü şarj otomatlarımız üzerindeki şarj kablolarının değişimleri USB PORT giriş olması sebebi ile her kes tarafından kolayca yapılabilmektedir.  İphone, Mini USB, Type – C şarj uçları sayesinde tüm akıllı telefonlar için kullanılabilir.

·   ŞARJ DOLUM SÜRESİ DEĞİŞİM İMKANI
Masaüstü şarj otomatlarımız standart olarak 1 TL karşılığı 20 DK şarj dolum süresi olarak ayarlanmış şekilde üretilmektedir. Masaüstü şarj otomatlarımızın menülerinde yer alan ayarlar sayesinde şarj kullanım ücretlendirmesi ve şarj dolum süresi kolayca ayarlanabilir.

·    ŞARJ DOLUM ÜCRETİ DEĞİŞİM İMKANI
Otomatlar üzerinde yer alan menüden 1 TL den 5 TL ye ücret ayarı ve 5 DK dan 60 DK  ya kadar süre ayarı yapılması mümkündür.

·   ŞARJ DURUM BİLGİSİ
 Masaüstü şarj otomatlarımızın boşaldığında LCD ekran ışığı söner ve “TASARRUF MODU” yazar. Bu sayede cihazları hizmete sunmadan şarj durumu ile ilgili bilgi edinilebilir.

·   GÜVENLİ ŞARJ DOLUMU
Masaüstü şarj otomatlarımızın elektronik devre tasarımları itibari ile akım koruma ve kısa devre koruma modülleri sayesinde telefon marka, modellerine göre ihtiyacı olan akım değerleri ile şarj dolumu sağlamaktadır. Bu sayede hiçbir koşul altında kendisine şarj edilmek amaçlı bağlanan telefonlara ve içlerinde yer alan bataryalara zarar vermemektedir. Otomatlarımızın elektronik devre yapıları CE standartlarında olup üzerine şarj için bağlanan telefonu algılamak suretiyle uygun akım değerleri ile şarj dolumu sağlamaktadır.

·    SESLİ UYARI DONANIMI
Şarja telefon bağlandığında algılama sesi, şarj dolum süresi bittiğinde bitiş uyarı sesi, otomat şarj dolumu bağlandı uyarı sesi, otomat pil bitti uyası sesi, otomat pil doldu uyarı sesi gibi ikaz bildirimleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

·   MUAHASEBE ve HASILAT KONTROL SAYAÇLARI
Otomatlarımız menüsünde iki adet para sayacı yer almaktadır. İlk sayacımız genel muhasebe sayacı olup cihazın ilk kullanımından son kullanıldığı zamana kadar atılan tüm paraları sayan ve silinemeyen sayaçtır. İkinci sayacımız kasa sayacı olup cihazın her kasa boşaltımında kullanıcı tarafından sıfırlanabilmektedir.

·   ŞARJ STANDI İLE ŞARJ KOLAYLIĞI
Otomatlarımız  şarj istasyonu sayesinde içerisinde yer alan bataryanın dolumu ekstra bir adaptör gerekmeksizin kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapmaktadır. Şarj istasyonu sayesinde otomatı sadece yerine yerleştirmek suretiyle içerisinde yer alan bataryanın dolumu kolayca sağlanmaktadır. Bir istasyon aynı anda dört adet otomatı şarj edebilmektedir. Bu tasarım sayesinde otomatları dolumu sırasında gereksiz kablo adaptör karmaşası ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçilir. İstenilmesi durumunda otomatlarımızın ekstra adaptör ile dolum olanağı da mevcuttur.

·   GARANTİ VE TEKNİK DESTEK
Üretimini yapmış olduğumuz tüm otomatlarımız ve ekipmanlar imalat ve yazılım kaynaklı sorunlara karşı, üzerinde yer alan şarj kabloları ve bataryalar hariç 1 YIL boyunca garantilidir. Şarj kabloları kullanıma bağlı yıpranma, kopma, aşınma gibi durumlardan arızalanma riski olması sebebiyle garanti kapsamına girmemektedir. Dış etkenler kaynaklı düşme, sıvı temas ve yetkisiz müdahale kaynaklı sorunlar garanti kapsamı dışında tutulur. Servisimize ulaşan arızalı cihazların onarım süresi maksimum 5 iş günüdür.